„Wszystko, wszędzie, naraz” – seans z audiodeskrypcją

Wydarzenie organizowane w ramach 6. Festiwalu Filmowego Przejścia
Termin i miejsce wydarzenia:
16.06.2023 (piątek), godz. 18:00
Kino Elektronik
ul. Gen. Zajączka 7
01-518 Warszawa
Wstęp bezpłatny na podstawie listy uczestników. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz: Zapisz się!


 

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.