APLAN MEDIA wygrała przetarg na stworzenie cyklu produkcji animowanych dla PFRON

APLAN MEDIA wygrała przetarg na stworzenie cyklu produkcji animowanych dla Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Filmy będą edukowały pracowników sektora transportu zbiorowego o szczególnych potrzebach obsługi osób z niepełnosprawnościami.
Łódzka agencja będzie odpowiadać za przygotowanie scenariuszy, realizację oraz montaż 11 animacji, które posłużą jako materiały informacyjne w ramach podniesienia kompetencji pracowników sektora transportu zbiorowego w zakresie profesjonalnej obsługi osób o szczególnych potrzebach – w tym osób z niepełnosprawnością: ruchową, wzroku, słuchu, intelektualną czy też w spektrum autyzmu.
W przetargu PFRON agencja APLAN MEDIA wygrała z ofertami Stowarzyszenia Ad Astra, CAMCAM Agencji Filmowo – Reklamowej Aimart oraz ON THE AIR INVESTMENT.
APLAN MEDIA znana jest m.in.: z projektów promocyjnych z Robertem Kubicą, akcji „Dom z Klimatem” zrealizowanej dla Ministerstwa Klimatu i Środowiska i „Miasto
z Klimatem” dla Ministerstwa Klimatu, spotów społecznych Kancelarii Premiera, kampanii promocyjnych Funduszy Europejskich w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Od lat zajmuje się kompleksową opieką reklamową marek, instytucji publicznych oraz NGO, wspierając m.in. samorządy czy służby i instytucje kultury, oświaty, zdrowia etc.


 

Źródło: APLAN MEDIA