„Ile waży jabłko na Marsie?”

Spektakl z audiodeskrypcją
Termin i miejsce wydarzenia:
25.02.2022 (piątek), godz. 10:00
Teatr Baj
ul. Jagiellońska 28
03-719 Warszawa
Wstęp biletowany.
Kup bilet!
Spektakl w tym terminie zostanie zagrany z możliwością audiodeskrypcji. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej opcji proszone są o kontakt z Koordynatorem dostępności w Teatrze Baj, Panią Marleną Alką:
Tel.: 789-142-249,
e-mail: koordynacja@teatrbaj.pl


 

Czy  marzyliście kiedyś, żeby dolecieć na Księżyc i zerwać gwiazdkę z nieba? A może bardziej interesuje Was technologia statków kosmicznych? Michał Kwazar, główny bohater przedstawienia, od zawsze fascynował się kosmosem, rakietami i astronautami, ale najbardziej pragnął polecieć na Marsa.
Widzowie spektaklu staną się uczniami niezwykłej szkoły dla przyszłych kosmonautów, w której zapoznają się z historią lotów kosmicznych, zasadami termodynamiki, dowiedzą się czym są czarne dziury, a także nauczą się nawigować w kosmosie dzięki znajomości geografii gwiazd. Przekonają się też, że podczas kosmicznych przygód niezbędna jest bogata wyobraźnia.
Spektakl w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.