Zdrowe Zakończenie Wakacji w Polańczyku

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na „Zdrowe Zakończenie Wakacji” do Polańczyka. Na stoisku Podkarpackiego OW NFZ będzie można wyrobić sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (tzw. EKUZ) a także otrzymać informację nt. programu „Profilaktyka 40 plus”.
Od 20 sierpnia (piątek) do 22 sierpnia (niedziela) organizator zaprasza do Sanatorium „DEDAL” w Polańczyku przy ul. Zdrojowej 23
Wakacje i opalenizna idą w parze, ale czy znamię lub pieprzyk, to naprawdę nic groźnego? Aby mieć pewność, będzie można za darmo sprawdzić to na bezpłatnym badaniu dermatoskopem.
Panowie, kiedy wasze Żony lub Mamy miały wykonaną mammografię lub cytologię? Nie odkładajmy zdrowia na później i zachęćmy nasze Kobiety do skorzystania z cytomammobusa – przychodni na kółkach wyposażonej w nowoczesny sprzęt medyczny.
Wakacje się kończą, ale wyjazdy zagraniczne nie. Jeśli zapomniałeś wyrobić EKUZ – odwiedź stanowisko NFZ. EKUZ otrzymasz bezpłatnie w ciągu kilku minut.
Czy wiesz, że profil zaufany pozwala zaglądnąć w historię naszego leczenia i złożyć dokumenty w urzędach bez wychodzenia z domu? Na stanowisku NFZ będzie można otrzymać login do cyfrowego świata.
Masz więcej niż 40 lat? Kiedy ostatni raz wykonywałeś profilaktyczną morfologię krwi? Jeśli wygenerujesz 2 dni wcześniej na swoim Internetowym Koncie Pacjenta e-skierowanie, to w Polańczyku wykonasz bezpłatnie komplet badań. Nie masz IKP? – zadzwoń minimum 2 dni wcześniej na numer 22 735 39 53 – konsultant wypełni ankietę za Ciebie i wygeneruje e-skierowanie. Do badania wystarczy tylko dowód tożsamości.
Czy wiesz czym są antocyjany i jak pomagają zachować zdrowie? Jeśli nie, wpadnij na pokazy kulinarne oraz degustacje przekąsek i soków.


 

Źródło: Podkarpacki OW NFZ