Czy wiesz, że robiąc zakupy online możesz wesprzeć naszą fundację?

Miło nam Państwa poinformować, iż Fundacja Mir jest od dziś obecna na platformie Fanimani.pl.

Czym jest wspomniana platforma? O tym za chwilę.

Wkraczamy w okres Bożego Narodzenia. W telewizji można już zobaczyć świąteczne reklamy, a niebawem ulice i witryny sklepów rozświetlą się świątecznymi barwami.
To także czas, kiedy bardziej myślimy o swoich bliskich oraz zastanawiamy się nad świątecznymi prezentami, a co za tym idzie masowo ruszamy na zakupy.
W dobie panującej od kilku miesięcy epidemii, zakupy robimy coraz chętniej przez internet. Jest to wygodne, gdyż możemy zaledwie kilkoma kliknięciami zamówić do domu niemalże każdy produkt. Nie trzeba stać w kolejce, dojeżdżać do sklepu etc.
Z roku na rok Polacy w okresie świątecznym na zakupy wydają coraz więcej i robią to coraz chętniej online.
A czy ktoś z Państwa wie, że robiąc zakupy online może wesprzeć naszą działalność i to nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów?
Od dziś Fundacja Mir jest obecna na platformie  www.fanimani.pl.
Dzięki serwisowi www.fanimani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z Partnerów serwisu i wskazujesz Fundację Mir. Nasz profil na platformie znajdziesz pod adresem: https://fanimani.pl/fundacjamir/. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Aleksandra podarowała 1,14 zł kupując w Pyszne PL

Pomóż i Ty! Wesprzyj nas i dołącz do osób, które wspierają Fundację Mir robiąc zakupy online!
Płacisz tyle co zwykleKupujesz jak zwykle i płacisz jak zwykle
Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do Fundacji Mir