Rekrutacja na studia podyplomowe „Specjalista ds. zarządzania rehabilitacją”

Źródło: inf. pras.


Ruszyła rekrutacja na II edycję studiów podyplomowych „Specjalista ds. zarządzania rehabilitacją”. Studia realizowane są w ramach projektu „Wdrożenie nowego modelu kształcenia specjalistów ds. zarządzania rehabilitacją – jako element systemu kompleksowej rehabilitacji w Polsce” współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 4.3., którego partnerem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Celem studiów podyplomowych „Specjalista ds. zarządzania rehabilitacją” jest przekazanie wiedzy dotyczącej specyfiki zarządzania procesem rehabilitacji osób z niepełnosprawnością oraz doskonalenie praktycznych umiejętności dotyczących prowadzenia osoby z niepełnosprawnością przez wszystkie etapy rehabilitacji. Studia podyplomowe mają za zadanie przygotować specjalistów do kompleksowego zarządzania rehabilitacją osób z niepełnosprawnością.
Studia realizowane są na 4 polskich uczelniach:
<ol/

  • • Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (GUMed) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

• Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (UML)  – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

  • • Uniwersytecie Warszawskim (UW) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, łódzkiego.
  • • Uniwersytecie Wrocławskim (UWr) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego

 

Dokumenty w wersji papierowej należy składać na każdej z uczelni w terminie do 21.06.2019.
Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji:
https://www.pfron.org.pl/komunikaty-z-regionu/szczegoly-komunikatu/news/druga-rekrutacja-na-studia-podyplomowe-specjalista-ds-zarzadzania-rehabilitacja/