„Randka z feministą” – Spektakl z audiodeskrypcją

Termin i miejsce wydarzenia:
21.07.2018, godz. 19.00
Teatr Wybrzeże, Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej
ul. Bohaterów Monte Cassino, 30 Sopot

 

Rozpoczynamy kolejny, trzeci już, sezon programu KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże! Zapraszamy Państwa na spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu. W sobotę, 21 lipca o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl RANDKA Z FEMINISTĄ.
Pokaz będzie poprzedzony warsztatem teatralnym, na którym uczestnicy zgłębią tematy podejmowane przez twórców przedstawienia. Zajęcia odbędą się na Scenie Kameralnej w Sopocie w dniu spektaklu, czyli w sobotę 21 lipca, o godzinie 16:00.
Dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu oraz ich opiekunów przewidziano specjalną pulę biletów.
Osoby zainteresowane powinny kontaktować się z koordynatorem projektu pod numerem telefonu 502 756 973 lub mailowo: zapisy@teatrwybrzeze.pl.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
O WARSZTACIE DO SPEKTAKLU RANDKA Z FEMINISTĄ
Czy randka oznacza to samo, kiedy ma się dwadzieścia, czterdzieści czy sześćdziesiąt lat?
Miłość ma wiele twarzy i potrzebują jej wszyscy, bez względu na wiek. Potrafi łączyć przeciwieństwa, działać wbrew logice czy zdrowemu rozsądkowi i doprowadzać do łez. W ramach improwizowanych scen rozważymy najróżniejsze randkowe sytuacje, a także zastanowimy się, na czym polega siła międzyludzkiego przyciągania.
Warsztat poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Warsztat przystosowany dla osób niewidzących, niedowidzących, niesłyszących i niedosłyszących. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: zapisy@teatrwybrzeze.pl