VII Festiwal Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych

Szanowni Państwo, Członkowie Internetowego Klubu Filmowego Osób Niewidomych „Pociąg”
Trwa rekrutacja na VIII Festiwal Kultury i Sztuki, Płock 2018, który odbędzie się w dniach od 22 września (sobota) do 29 września (sobota) 2018 roku.
Pracujemy nad przygotowaniem programu tegorocznego Festiwalu, z myślą o naszych wyjątkowych widzach. Co do przebiegu Festiwalu; utrzymamy dobrze znany Państwu rozkład dnia i wydarzeń: minimum 14 filmów z audiodeskrypcją (polskich i zagranicznych), spektakle teatralne z audiodeskrypcją, kameralne recitale muzyczne, a poza tym: spotkania z reżyserami, aktorami, krytykami filmowymi, wykłady i prelekcje twórców filmów i krytyków, spotkania z książką.
W ramach rekrutacji, prosimy o przysłanie pracy rekrutacyjnej, na temat „Moje propozycje na festiwalowy dzień w Płocku”. Prace rekrutacyjne, wraz informacją czy przyjedziecie Państwo samodzielnie czy z przewodnikiem, oraz informacje o przewodniku, prosimy nadsyłać na adres defacto.org@wp.pl z dopiskiem w temacie „VIII Festiwal zgłoszenie – imię i nazwisko”. Na zgłoszenia czekamy do 29 czerwca 2018 roku godz. 23:59. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi do 5 lipca 2018 roku. O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa drogą e-mailową.
Każde zgłoszenie potwierdzamy e-mailem.W przypadku nieotrzymania potwierdzenia z naszej strony prosimy o kontakt defacto.org@wp.pl. Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń! Oczywiście jeśli macie Państwo pytania, chętnie odpowiemy na nie. Serdecznie zapraszamy stałych uczestników festiwalu w Płocku, ale także zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby, które nigdy w festiwalu nie uczestniczyły, a chciałyby przyjechać do Płocka na to inspirujące wydarzenie kulturalne.
Serdecznie zapraszamy!