„SOUND OF METAL”

Seans z audiodeskrypcją
Termin i miejsce wydarzenia:
17.08.2021 (wtorek), godz. 17:30
Kino Muza w Poznaniu
ul. Święty Marcin 30
61-805 Poznań
Wstęp: 10 zł.
Bilety dostępne online i w kasie kina.
Kup bilet!


 

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

„SOUND OF METAL” to jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara), a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser „Blue Valentine”.

Pokaz odbywa się dzięki współpracy Kina Muza i Fundacji Mili Ludzie w ramach projektu „Kinoteatr Muzyczny – dostępny 2021″, współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.