Dropbox

Dropbox pozwala każdemu przesyłać i transferować pliki do chmury oraz udostępniać je dowolnym osobom. Twórz kopie zapasowe dokumentów, zdjęć, filmów i innych plików w chmurze. Dzięki synchronizacji możesz je otwierać na dowolnym urządzeniu – gdziekolwiek jesteś. Zaawansowane funkcje udostępniania pozwalają łatwo udostępniać dokumenty oraz wysyłać pliki – duże lub małe – członkom rodziny, znajomym i współpracownikom.

Funkcje:

  1. • Automatycznie przesyłaj do pamięci w chmurze filmy i zdjęcia zapisane na rolce z aparatu – całkowicie w tle – zyskując możliwość łatwego udostępniania filmów i zdjęć.
  2. • Otwieraj dowolne pliki zapisane na Twoim koncie – nawet w trybie offline – oraz wyświetlaj podgląd ponad 175 typów plików bez korzystania ze specjalnego oprogramowania.
  3. • Łatwo wysyłaj duże pliki przez skopiowanie i wklejenie łącza, które możesz udostępnić każdemu, nawet osobom niemającym konta Dropbox.
  4. • Skanuj dokumenty, paragony, dowody tożsamości, zdjęcia itp. przy użyciu urządzenia mobilnego i przekształcaj je w wysokiej jakości pliki PDF, które możesz wyświetlać i wysyłać, dokąd chcesz.
  5. • Synchronizuj foldery zapisane na komputerze PC lub Macu z kontem Dropbox za pomocą funkcji kopii zapasowej komputera oraz odzyskuj starsze wersje lub przywracaj usunięte pliki, korzystając z historii wersji i funkcji odzyskiwania plików.

W wersji bezpłatnej Dropbox oferuje 2GB przestrzeni dyskowej.
Dropbox to lider w obszarze bezpiecznych rozwiązań chmurowych, w którego usłudze firmy z listy Fortune 500 przechowują swoje najcenniejsze dane. Ponad 14 milionów użytkowników płatnych usług Dropbox decyduje się na nie, ponieważ wie, że może zaufać firmie, która dba również o ich bezpieczeństwo i prywatność – niezależnie od tego, co robią i gdzie się znajdują.

Informacje dodatkowe:

Autor: Dropbox, Inc.
Wymagana wersja systemu: IOS 12.1 lub nowszy
Kompatybilna z Iphone, Ipad i Ipod touch
Dostępność języka polskiego: tak
Współpraca z Voiceover: wszystkie przyciski są odpowiednio opisane
Cena: bezpłatna (oferuje zakupy w aplikacji)
Pobierz ze sklepu Appstore