Vision

Vision wykorzystuje sztuczną inteligencję w czasie rzeczywistym do identyfikacji przedmiotów, pieniędzy, kolorów, przybliżonych odległości, czytania tekstu i innych; wszystko z wykorzystaniem kamery Iphone-a. Jest zoptymalizowany do pracy z VoiceOver w 35 językach. Najpierw sprawdź, czy Twój telefon nie jest wyciszony. Następnie, po wybraniu jednej funkcji, powoli przesuwaj aparat w niektórych kierunkach, aby skanować otoczenie.

Dostępne funkcje:

  1. Przedmioty: Telefon wykryje jeden lub więcej jednoczesnych obiektów i ich pozycję (w tym samym czasie) i powie ci o tym.
  2. Odczyt: aplikacja będzie odczytywać tekst w czasie rzeczywistym z obrazu z kamery, możesz również zrobić zdjęcie lub wybrać jedno z rolki aparatu. Każdy tekst zostanie dla Ciebie przeczytany.
  3. Pieniądze: Aplikacja zidentyfikuje dolara amerykańskiego, euro, jena japońskiego, peso kolumbijskie, peso meksykańskie, won południowokoreański, chińskiego juana, brazylijski real, Katar Riyal.
  4. Eksploruj: Wyszukaj interesujące Cię miejsca , a telefon pomoże Ci do nich nawigować. Ta funkcja wymaga Internetu. Aby sprawdzić dostępność nawigacji w swoim kraju, odwiedź https://www.apple.com/ios/feature-availability/#maps-turn-by-turn-navigation
  5. Kolory: Telefon zidentyfikuje kolor, robiąc zdjęcie lub z obrazów z rolki aparatu.
  6. Odległość: telefon będzie wibrował zgodnie z przybliżonym pomiarem odległości, silniejsze wibracje oznaczają krótszy dystans. Aktywuj VoiceOver, jeśli chcesz słyszeć odległość w metrach.
  7. Miejsca: aplikacja wykryje miejsca i sceny, takie jak przejście dla pieszych, wyjście przeciwpożarowe, podjazd i inne.

 

Dodatkowe Informacje:

Autor: ATBS & Co CA Alternative Technologies Business Solutions & Company
Wymagana wersja systemu: IOS 13.0 lub nowszy
Kompatybilna z Iphone, Ipad i Ipod Touch
Dostępność języka polskiego: tak
Współpraca z Voiceover: wszystkie przyciski są odpowiednio opisane
Cena: aplikacja wymaga stałej lub jednorazowej opłaty w zależności od planu. Miesięczna opłata za korzystanie z aplikacji wynosi, 22,99 zł, roczna 184,99 zł, natomiast jednorazowa opłata zezwalająca na dożywotnie korzystanie z aplikacji wynosi 699,99 zł.
Pobierz ze sklepu Appstore