„Full Of Love”

Koncert integracyjny
Termin i miejsce wydarzenia:
15.09.2019 (niedziela), godz. 16:00
Bulwar Nadwarciański
Konin
Wstęp wolny


 

Monika Kuszyńska będzie gwiazdą Festynu Integracyjnego na Zakończenie Lata organizowanego przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Impreza odbędzie się 15 września o godz. 16 na bulwarze. Współorganizatorem imprezy jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie.
Ponieważ impreza ma charakter integracyjny chcemy pokazać Wam jak na co dzień czują się osoby z niepełnosprawnościami. Będzie można wsiąść na wózek inwalidzki czy założyć okulary, aby na moment stać się osobą niedowidzącą. W trakcie festynu będą czekać na Was również różnorodne stoiska.
Chcemy prowadzić tego typu festyny na stałe, gdyż imprez integrujących różne środowiska nigdy nie jest za wiele. A to będzie pierwsza tego typu impreza, gdzie na scenie wystąpią osoby mniej lub bardziej sprawne, bo mimo pewnych różnic mamy te same talenty. Będziemy od siebie nawzajem czerpać entuzjazm i energię życiową !
Gwiazdą wieczoru będzie Monika Kuszyńska z zespołem – polska piosenkarka i autorka tekstów, wokalistka zespołu Varius Manx w latach 2000–2010, reprezentantka Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji (2015), która od kilku lat porusza się na wózku. Jako support wystąpią Skołowani, Ale Babki oraz Wojownicy Światła z MDK.