Rodzina kinomaniaków – pokaz bez barier: „Piękna i Bestia”

Seans z audiodeskrypcją
Termin i miejsce wydarzenia:
05.12.2018 (środa), godz. 10:00
Kino Elektronik
ul. Gen. Zajączka 7
01-518 Warszawa
Wstęp wolny
UWAGA!
Obowiązuje rezerwacja miejsc do dnia 3 grudnia!
E-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org
Tel/SMS: 793-996-475
UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.


 

Święta już blisko, zapraszamy serdecznie na ostatni pokaz dla dzieci w tym roku – film „Piękna i Bestia” z 2017 roku oraz prezentację wszystkich materiałów, które powstały we współpracy z Disney Polska i Instytutem Głuchoniemych w Warszawie.

Opis filmu:

Legendarna bajka wytwórni Disneya opowiedziana na nowo! Bella (w tej roli Emma Watson) jest młodą mieszkanką francuskiej wioski i mieszka z ojcem Maurycym. Pewnego razu Maurycy przypadkiem trafia na teren pałacu tajemniczej bestii i zostaje uwięziony. Kiedy Bella się o tym dowiaduje, od razu rusza w pogoń za zaginionym ojcem. By go uwolnić, dziewczyna oferuje bestii w zamian swoją wolność. Potwór zgadza się, ale ku jej zdziwieniu nie więzi jej w zimnym i ciemnym lochu, tylko daje jej piękną komnatę pełną drogocennych i zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Trybik, świecznik Płomyk, Pani Imbryk czy miotełka Puf Puf. Tymczasem strapiony ojciec chcąc uratować swą Bellę, zwraca się o pomoc do myśliwego – Gastona (Luke Evans), który pragnie poślubić Bellę…


 

Pokaz filmu realizowany jest w ramach projektu „Rodzina Kinomaniaków” dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.