Turboboogie z Kasią Śmiałek

Miejsce wydarzenia:
Aeroklub Ziemi Lubuskiej
Przylep-Skokowa 18,
66-015 Przylep

 

Siedzisz na wózku?
Chodzisz o kulach?
Nie widzisz?
Nie słyszysz?
Ale na pewno czujesz!
Chcesz poczuć coś niezwykłego?
Przełamać bariery i przeżyć coś niezapomnianego?
Chcesz dowiedzieć się dlaczego ptaki śpiewają?

 

TO DO DZIEŁA!!!!!

Dzwońcie: 663-507-383, piszcie: katarzyna.smialek@gmail.com, a na pewno pomożemy Wam wyruszyć w podniebną przygodę.

Stałam się pomysłodawcą tego wydarzenia, ponieważ skoki spadochronowe, jest to jedna z najcudowniejszych pasji, jaką w życiu odkryłam (drugą moją pasją są góry). Przez pięć ostatnich lat pokonałam masę kilometrów, przesiedziałam miliony godzin w pociągach i aucie, by móc spędzać czas na lotniskach. Pomysł narodził się w mojej głowie trzy lata temu. Pomyślałam wtedy, że przecież prawie każdy kto chce może skakać, a cała reszta jest kwestią organizacji dojazdu, przygotowania się do skoku i… otwartej głowy 🙂 Aktualnie na koncie mam 15 skoków ze spadochronem. Nie chodzę od urodzenia, jeżdżę na turbo szybkim wózku elektrycznym. Skakałam w różnych miejscach, m.in. w Nowym Targu czy w Jastarni, ale najczęściej w Chrcynnie pod Warszawą z Bananem. Cztery razy wyskoczyłam z najcudowniejszego samolotu – Skyvana. Uwielbiam go najbardziej na świecie, bo tam wyskakuje się na stojąco. Skoki sprawiły, że nie chodzę a latam. Masę wysiłku fizycznego jak i psychicznego kosztuje mnie to, by dostać się na lotnisko do osób, które wkładają masę serca, bym mogła uczestniczyć w weekendowych skokach, jak i realizować Turboboogie trzeci raz. Jeżdżę sama pociągami a na miejscu pomagają mi przyjaciele z lotniska. Mam w sobie masę energii, fascynacji i miłości do spadochroniarstwa, dlatego trzeci raz w życiu chce Was zmotywować do podniebnego szaleństwa!

Razem z Piotrem Hussem stworzyliśmy zgrany tandem – przez skoki staliśmy się przyjaciółmi, dzięki czemu z każdym skokiem jestem odważniejsza w działaniu i mimo iż wciąż panikuję przed skokiem, to dalej potrafię w pełni powierzyć swoje życie moim tandem pilotom. A skakałam już z trzema w swojej karierze spadochronowej. Dzięki Turboboogie wiem, że jest coraz więcej tandem pilotów, którzy chcą realizować mój cel. Gdyby nie oni, to w tym roku nie byłoby nowych miejsc dla tego wydarzenia.
Zaczynamy Turbooboogie w Przylepie pod Zieloną górą z Arnoldem Schneiderem i resztą ekipy Skykrawiec w weekend 16-17.06 2018 roku.

Kolejny weekend z Turboboogie odbędzie się 14-15.07.2018 roku w Sky Force w Piotrkowie Trybunalskim.
W planie jest trzecie miejsce w kraju, jednak ono jeszcze nie jest w 100% potwierdzone. Pomysł narodził się ze względu na Was, chcących realizować swoje marzenia o skakaniu, dlatego ważne dla mnie jest to, aby umożliwić Wam jak najkrótszą drogę na lotnisko, które znajduję się w Waszym pobliżu.

Jeśli chcesz spróbować, ale boisz się lub masz jakiekolwiek wątpliwości, to zgłoś się do mnie lub do tandem pilotów, a my pokażemy Ci jak pięknie wyglądają chmury z góry.

Na strefie są doświadczeni skoczkowie, którzy sprawią, że weekend będzie niezapomniany.

Zapraszamy Was na cały weekend, zabierzcie swoje rodziny i przyjaciół – niech będą z Wami.

My ze swojej strony zorganizujemy Wam:
W Przylepie Ognisko, grill, pełny rollbar (nocleg we własnym zakresie).
W SKY FORCE Ognisko, grill, pełny rollbar, basen, nocleg (30zł),gastronomię oraz… niezapomniany czas, uśmiech i niezapomnianą dawkę emocji!

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się oraz dokładny opis swoich ograniczeń, a my uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by zrealizować Wasze marzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga!!
Tylko w tym terminie 16-17.06 2018 i 14-15.07.2018 skoki dla Was w promocyjnej cenie.

Jeśli bardzo chcesz skoczyć, a w tym terminie nie możesz do nas dotrzeć, to masz szansę do końca sezonu 😀
Cena skoku w Skykrawiec w Przylepie pod Zieloną Górą:
Koszt skoku to 500 zł
Towarzystwo kamerzysty to dodatkowe 200 zł
Skok z 3000 m

Cena skoku w Sky Force w Piotrkowie Trybunalskim:

Koszt skoku to 600 zł z kamerą na ręce

Towarzystwo kamerzysty to dodatkowe 300 zł.
Skok z 4000 m

Widzimy się w górze……!!!!