Trenażery

Informujemy, iż niniejszy wykaz jest jedynie rekomendacją sprzętu dostępnego na polskim rynku. Fundacja Mir nie zajmuje się sprzedażą ani dystrybucją poniżej wymienionych produktów.
Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat polecanego przez nas sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Panem Krzysztofem Gibą, pasjonatem i ekspertem z zakresu wiedzy o sprzęcie sportowym oraz właścicielem sklepu www.gibski.pl.
tel. (+48) 795-298-734,
e-mail: hello@gibski.pl

 


 

Ergometr narciarski XEBEX Ski Trainer XBX-300

Ergometr narciarski XEBEX Ski Trainer XBX-300 – Trener narciarski Xebex Ski Trainer jest jednym z najlepszych i najbardziej wszechstronnych, dostępnych symulatorów narciarskich. Trener narciarski został zaprojektowany, aby zapewnić ćwiczenia związane z jazdą na nartach. Urządzenie oferuje kilka opcji treningu siłowego lub wydolnościowego. Jest to sprzęt który sprawdza się idealnie jako wyposażenie siłowni oraz klubów fitness.
Trener narciarski przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców.
Programy:
– Szybki start
– Chód
– Wyścig
– Interwał na odległość
– Interwał na czas
– Kontrola rytmu serca
– Waty
– Niestandardowe programy użytkownika
Konsola wyświetla:
– Czas na 500 metrów
– Poziom oporu
– Waty
– Uderzenia na minutę
– Puls*
* po podłączeniu do monitora tętna 5K; Monitor HR nie jest wliczony w cenę
– Czas
– Odległość
– Uderzenia
– Kalorie
Obejmuje:
– uchwyty i paski na uchwyty Xebex Ski Trainer
– Wtyczkowy zasilacz
– 16 poziomów oporu kontrolowanych przez konsolę umożliwia zmianę intensywności treningu za pomocą programów
– Wybierz konfigurację ścienną lub wolnostojącą
Mocowanie ścienne
Przymocuj wspornik ścienny do Xebex Ski Trainer, aby zamontować go w ścianie! W zestawie  sprzęt montażowy niezbędny do montażu w betonie i drewnie!
Wymiary: 206 cm x 51 cm x 31 cm
Waga: 48 kg
Wolnostojące
Zamocuj stojak podłogowy do ramy głównej dla wolnego stolarza Xebex Ski Trainer. W zestawie z kółkami, dzięki czemu można łatwo transportować w domu lub w siłowni!
Wymiary: 206cm x 67cm x 125 cm
Waga: 68 kg
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl

Ergometr wioślarski Xebex Air Rower 3.0 XBX-200

Ergometr wioślarski Xebex Air Rower 3.0 XBX-200 – dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, Xebex Air Rower jest niezwykle ergonomicznym, trwałym i mobilnym urządzeniem. Jest to sprzęt który sprawdza się idealnie jako wyposażenie siłowni, klubów fitness jak również domowych siłowni.
Ergometr wioślarski Xebex Air Rower 3.0 XBX-200 – dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji oraz kół transportowych Xebex Air Rower jest niezwykle mobilnym urządzeniem, z łatwością możesz przetransportować go w dowolne miejsce.
Ilość pracy, jaką wykonujesz, jest obliczana bezpośrednio na podstawie tego, jak mocno wiosłujesz. Spiralny tłumik pozwala szybko dostosować przepływ powietrza do koła zamachowego od niskiego oporu w ustawieniu 1, do maksymalnego przy ustawieniu 10. Konstrukcja koła zamachowego zapewnia płynny ruch i minimalizuje hałas.
Siedziska Xebex Air Rower posiadają ergonomicznie wyściełaną piankę o wysokiej gęstości, zapewniającą maksymalny komfort podczas wiosłowania. Unikalnie zaprojektowany wentylator, który wykorzystuje opór powietrza, pozwala cieszyć się płynnym i bezawaryjnym treningiem.
Xebex Air Rower jest znany ze swojej trwałości i konstrukcji. Nasza 45 kilowa baza zapewnia stabilną podstawę dla niemal każdej masy użytkownika. Używamy metalu i stali tam, gdzie inni tego nie robią. Nasz łańcuch ze stali nierdzewnej został zaprojektowany z myślą o minimalnej wymaganej konserwacji.
Xebex Air Rower jest wyposażony w łatwy w użyciu podświetlany wyświetlacz. Po prostu zacznij trening, a konsola rozpocznie śledzenie najważniejszych pomiarów:
– czas wiosłowania
– Czas / 500M,
– Waty,
– Puls (po podłączeniu do monitora tętna),
– metry / dystans,
– pociągnięcia na minutę
– kalorie,
– wszystkie pociągnięcia
Możesz również przełączać się między 8 innymi pomiarami wydajności, aby wyświetlać w dużym tekście/grafice w środkowym oknie: średnie tempo 500 m, średnie metry na skok, maks. tętno, kalorie na godzinę, krzywa siły, maks. Moc w wat, wykres w wat, średni wat.
Uzyskaj dostęp do gotowych programów z menu głównego: Szybki start, Wyścigi, Interwał/Tabata, Czas docelowy, Odległość docelowa, Docelowe kalorie, Docelowa częstotliwość pracy serca i Docelowe tętno. Wybierz swój program i parametry, naciśnij Start i zacznij wiosłować.
Czytnik tętna współpracuje z paskiem piersiowym o częstotliwości 5k. Xebex Air Rower jest bardzo prosty w montażu. Zapewniamy narzędzia i dokładną instrukcję obsługi. Sprawny montaż zajmuje około 30-45 minut.
Jak to się ma do innych wioseł?
Xebex Air Rower został przetestowany przez specjalistów z Robotic Arms poprzez wykonanie 1 000 000 pociągnięć. Urządzenie przeszło test bez awarii. Ustawienia przepustnic mają zakres rezystancji od 1-10, co pozwala użytkownikom znaleźć dla nich idealne ustawienie amortyzatora. Podstawa Xebex Air Rower znajduje się prawie 5 cm nad ziemią, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Specjalnie zaprojektowane siedzisko pozwala na komfortowy trening nawet przez długi czas.
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl

Ergometr wioślarski Xebex Air Rower XBX-201

Ergometr wioślarski Xebex Air  XBX-201 – dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, Xebex Air Rower jest niezwykle ergonomicznym, trwałym i mobilnym urządzeniem. Jest to sprzęt który sprawdza się idealnie jako wyposażenie siłowni, klubów fitness, a także domowych siłowni.
Ergometr wioślarski Xebex Air Rower  XBX-201 – dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji oraz kół transportowych Xebex Air Rower jest niezwykle mobilnym urządzeniem, z łatwością możesz przetransportować go w dowolne miejsce.
Xebex Rower to w pełni komercyjne urządzenie przystosowane do trudów eksploatacji w klubach fitness czy centrach treningowych o dużym obciążeniu. Ergometr wioślarski Xebex Rower został przetestowany przez robota symulującego ruch i zaliczył pozytywnie test 1.000.000 powtórzeń bez awarii. Xebex Rower wykorzystuje Mechanizm oporowy z turbiną powietrzną. Wioślarz posiada regulację przepustnicy ( dopływu powietrza) w 10 stopniowej skali, dzięki czemu możemy symulować wiosłowanie w różnych warunkach. Koło zamachowe ( turbina) napędzana przez łąńcuch za pośrednictwem mechanizmu z kołem zembatym gwarantuje oddanie rzeczywistego ruchu wioślarskiego.
Wysoką ergonomię zapewnia wygodne, stabilne siodło odpowiednich rozmiarów. Siedzimy relatywnie wyżej w porównaniu do najbardziej zbliżonego modelu Concept2 model E, dzięki czemu łatwiej zajmować nam pozycji oraz wstać z urządzenia po zakończonym treningu. Urządzenie ma przemyślany, łatwy sposób składania, co pozwala ograniczyć miejsce potrzebne do przechowywania, a wygodne kółka transportowe umożliwiają szybkie przemieszczanie się z urządzeniem w razie potrzeby.
Xebex Air Rower jest znany ze swojej trwałości i konstrukcji, która pozwala na szybkie złożenie rowerka do pozycji pionowej już w 5 sekund, aby maszyna opiera się na czterech kółkach
Xebex Air Rower jest wyposażony w łatwy w użyciu podświetlany wyświetlacz. Po prostu zacznij trening, a konsola rozpocznie śledzenie najważniejszych pomiarów:
– czas wiosłowania
– Czas / 500M,
– Waty,
– Puls (po podłączeniu do monitora tętna),
– metry / dystans,
– pociągnięcia na Minute,
– kalorie,
– wszystkie pociągnięcia.
Czytnik tętna współpracuje z paskiem piersiowym o częstotliwości 5k. Xebex Air Rower jest bardzo prosty w montażu. Zapewniamy dokładną instrukcję obsługi. Sprawny montaż zajmuje około 30-45 minut.
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl