Rowery

Informujemy, iż niniejszy wykaz jest jedynie rekomendacją sprzętu dostępnego na polskim rynku. Fundacja Mir nie zajmuje się sprzedażą ani dystrybucją poniżej wymienionych produktów.
Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat polecanego przez nas sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Panem Krzysztofem Gibą, pasjonatem i ekspertem z zakresu wiedzy o sprzęcie sportowym oraz właścicielem sklepu www.gibski.pl.
tel. (+48) 795-298-734,
e-mail: hello@gibski.pl

 


 

Rower pionowy CLM-105

Rower CLM-105 jest rowerem który świetnie sprawdzi się w wyposażeniu każdego klubu fitness czy siłowni a także jako element domowej siłowni. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność sprzętu podczas wykonywania ćwiczeń.
Regulowane wygodne siodełko zapewnia idealny komfort jazdy oraz zapobiega powstawaniu bólu kręgosłupa.
Czujnik Kontroli tętna znajdujący się przy uchwytach na ręce, pozwala nam na kontrolowanie naszego tętna, co przydatne jest w szczególności przy treningach interwałowych.
Intuicyjny Panel obsługi kontroluje najważniejsze parametry treningu oraz umożliwia wybór różnych wbudowanych programów treningowych.
Ergonomiczna budowa rowerka w połączeniu z jego funkcjonalnością tworzą idealny produkt dla wymagających sportowców.
Wymiary urządzenia
Szer. 730 x Dł. 1765 x Wys. 1470 mm
Waga urządzenia
63 kg
Komunikaty wyświetlacza
Opór, Czas, Kalorie, Tętno, Dystans, Szybkość
Programy
Zawiera zestaw programów
Pomiar tętna
Inteligentny dotykowy system pomiaru tętna
Przyciski szybkiego wybierania
Opór, Start, Stop
Regulacja siedziska
Tak
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl

Rower powietrzny XEBEX Air bike XBX-100

Rower treningowy, z powietrznym systemem kontroli obciążenia. Specjalna konstrukcja pozwala efektywnie trenować dolne i górne partie mięśniowe.
Rower posiada wygodne i regulowane do różnych wysokości, 4-poziomowe,siedzenie. Regulacja odbywa się w 2 płaszczyznach: góra/dół, przód/tył.
Kółka transportowe pozwalają na łatwe przemieszczanie urządzenia.
Rower zbudowany jest z wytrzymałych i wysokojakościowych komponentów. Korby Chro-Moly, uszczelniony dolny uchwyt kasety i uszczelnione łożyska kulkowe w każdym przegubie. Rowery Xebex Air wykorzystują technologię, która sprawia iż urządzenie to jest wytrzymałe i bezkonkurencyjne.
Konsola Xebex Air Bike mierzy dystans, prędkość i kalorie z identyczną formułą do wiodących modeli konkurentów. Duży wyświetlacz konsoli daje użytkownikom łatwy sposób mierzenia wydajności i śledzenia postępów, nawet w trakcie intensywnego treningu. Na jednym ekranie możesz zobaczyć 7 kluczowych pomiarów: spalone kalorie, tętno, prędkość, całkowita odległość, czas, czas pracy/odpoczynku. Wszystko, czego potrzebujesz w jednej konsoli z możliwością ustawiania treningu interwałowego, treningu z pulsem i wielu innych. System jest kompatybilny z pasami treningowymi na klatkę piersiową Polar.
Konsola pozwala również na przełączanie pomiędzy jednostkami miary: metrami lub milami i mierzy do wartości dziesiętnej kalorii, dzięki czemu znasz dokładny postęp. Konsola jest łatwa w obsłudze i dokładniej odczytuje zmiany prędkości. Uwzględniliśmy również możliwość ustawiania, określania odległości, kalorii i czasu.
Łatwy montaż
Xebex Air Bike nie wymaga specjalistycznego montażu. Stabilizatory przednie i tylne, wspornik trzpienia, kierownica, pedały, wspornik siodła i siedzisko to wszystko, to co należy zmontować.  Narzędzia potrzebne do montażu wraz z instrukcją znajdziesz w opakowaniu. Wystarczy 15 minut aby złożyć urządzenie.
Jak to się ma do innych Air Bike’ów?
Xebex Air Bike charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością dzięki zastosowaniu wyższej jakości części w całej ramie. Wzmocniono słabe punkty, które występują w konkurencyjnych modelach, aby stworzyć najbardziej wytrzymały rower na rynku. Dociążono ramę, co doprowadziło do większej stabilności. Części o wyższej jakości, takie jak uniwersalne przeguby kulowe, w których kierownica łączy się z ramieniem sprzęgła, są przykładem tego, jak solidnie rowery Xebex są zaprojektowane!
Rower posiada uchwyt na bidon.
Wymiary urządzenia
120 cm x 65 cm x 130 cm
Waga urządzenia
47 kg
Max. waga użytkownika
180 kg
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl

Rower poziomy S25R STEX TLM-1040

Opór:
0 ~ 25
Wymiary urządzenia:
Szer. 730 x Dł. 1480 x Wys. 1425 mm
Waga urządzenia:
70 kg
Panel sterujący:
2 FND 12 BLUE LED 8×16 + wyśwtietlacz  alfanumeryczny
Komunikaty wyświetlacza:
Opór, Prędkość obrotowa na min., Czas, Kalorie, PACE,  Zasilanie, Tętno, METS, Dystans, Szybkość
Programy:
16 Programów + Program Fit test
Pomiar tętna:
Inteligentny dotykowy system pomiaru tętna (podwójny). Bezprzewodowy czujnik tętna (polarny)
Telemetryczny system pomiaru pulsu:
Standard
Max. waga użytkownika:
150 kg
iPod:
Odtwarzanie muzyki, ładowanie
USB:
Funkcja ładowania przez USB
Regulacja siedziska:
Tak
Przyciski szybkiego wybierania:
Opór, Start, Stop
Akcesoria:
Uchwyt na bidon, uchwyt na czasopismo.
Produkt dostępny w sklepie Gibski.pl