Ciśnieniomierze, termometry i wagi łazienkowe

TMA-7000M – mówiący ciśnieniomierz

TMA-7000M jest nowoczesnym urządzeniem o zaawansowanej technologii fuzzy logic. Po włożeniu mankietu na lewe ramię (nad łokciem) wystarczy nacisnąć przycisk Start. Po automatycznym napompowaniu mankietu następuje pomiar ciśnienia krwi i tętna. TMA-7000M prezentuje wyniki na cyfrowym wyświetlaczu i oznajmia je głosem. Urządzenie wykrywa także objawy arytmii. Ciśnieniomierz zapamiętuje 60 wyników pomiarów wraz z datą i godziną ich wykonania. Można je przeglądać po wciśnięciu przycisku Mem.

Mówiący termometr do ciała

Mówiący termometr elektroniczny, umożliwiający szybki i dokładny pomiar w zaledwie 60 sekund. Wynik pomiaru jest odczytywany automatycznie przyjemnym, damskim głosem. Posiada elastyczną końcówkę, która sprawia, że pomiar jest wygodny i bezpieczny. Termometr posiada: Estetyczny wygląd, ergonomiczny kształt, wskaźnik niskiego poziomu baterii, automatyczne wyłączanie, zapamiętywanie ostatniego pomiaru.

 

Wielofunkcyjny termometr MesMed

MesMed MM-380 EWWEL to bezdotykowy termometr do pomiaru temperatury ciała, otoczenia oraz temperatury powierzchni, z kolorowym wyświetlaczem i głosową prezentacją wyników pomiaru w języku polskim.

Opis:

Wielofunkcyjny, innowacyjny termometr posiadający wiele rozwiązań zapewniających łatwy i precyzyjny pomiar temperatury ciała, otoczenia oraz wszelkich powierzchni. Termometr prezentuje wyniki pomiaru na trzy sposoby. Poza informacją pojawiającą się na wyświetlaczu, odczytuje także wartość w języku polskim, dzięki czemu urządzenie jest przyjazne dla osób niewidomych i słabowidzących. Dodatkowo wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz, który interpretuje wynik pomiaru i podświetla się na odpowiedni kolor. Bezdotykowy pomiar eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów, dając gwarancję bezpieczeństwa i higieny. Błyskawiczny odczyt temperatury umożliwia kontrolę temperatury nawet u najbardziej ruchliwego dziecka.

Happy Day – mówiąca waga łazienkowa

Inteligentna waga Happy Day została wyposażona w funkcję powtarzania wyników i wyliczania tendencji zmiany masy ciała. Zapamiętuje pomiary pięciu osób. Zakres pomiaru masy ciała wynosi 200 kg, zaś dokładność wagi ± 100 g. Happy Day jest estetyczna i bezpieczna w użytkowaniu. Powierzchnię wagi wykonano z hartowanego szkła i pokryto antypoślizgową powłoką, zaś spód polakierowano antracytem.