Wesprzyj nas robiąc zakupy online przez Fanimani.pl

Na czym polega kupowanie przez serwis FaniMani?

Dzięki serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z partnerów serwisu i wskazujesz naszą fundację. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to więc żadnych dodatkowych kosztów.

Czy jeśli chcę wspierać Fundację Mir podczas zakupów online, muszę za każdym razem najpierw odwiedzić serwis FaniMani?

Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.fanimani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, że chcesz wesprzeć Fundację Mir. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.

Czy istnieje minimalna kwota zakupów, które muszę zrobić, aby wesprzeć Fundację Mir?

Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na rzecz Fundacji Mir za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.

Kiedy Fundacja Mir otrzyma pieniądze zebrane dzięki moim zakupom?

Partnerzy serwisu zastrzegają sobie określony czas na potwierdzenie transakcji i wpłatę środków. Ta procedura trwa od 30 do 60 dni. Po tym czasie organizacja może otrzymać określoną kwotę na swoje konto. Lista kwot uzbieranych dzięki Twoim zakupom dostępna będzie na Twoim koncie w serwisie FaniMani.

Jak znajdę profil Fundacji Mir w serwisie Fanimani?

Wpisując nazwę naszej organizacji na stronie internetowej www.fanimani.pl.
Klikając w adres Fundacji Mir w serwisie Fanimani: https://fanimani.pl/fundacjamir/

Czy za każdym razem robiąc zakupy przez internet muszę wyszukiwać Fundację Mir, by ją wesprzeć?

Nie. Możesz zainstalować w przeglądarce „Przypominajkę”, która przy każdych zakupach da Ci znać, że Fundacja Mir czeka na Twoje wsparcie.
Rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajka FaniMani – posiada dwie najważniejsze funkcjonalności. Gdy szukasz produktu w Google – Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani. Druga funkcjonalność to już na stronie sklepu internetowego – umożliwia aktywowanie wsparcia.
Przypominajka została zatwierdzona przez sklep Chrome Google oraz bazę rozszerzeń Firefox i spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa rozszerzeń.
Przypominajka działa tylko na komputerach (laptop, PC, Mac).
Zainstaluj przypominajkę!
https://www.youtube.com/channel/UC170oqLJ2UqJHoiKIC0UC2g

Jak jeszcze mogę wspierać Fundację Mir przez Fanimani?

  1. • zaproszenie znajomych do wspierania przez FaniMani (organizacja otrzyma dodatkowe 5zł darowizny za każdego znajomego, który skorzysta z FaniMani),
  2. • udostępnianie informacji na temat organizacji i jej działań np. na Facebooku, Instagramie, Twitterze i innych mediach społecznościowych.